Jak zachować piękny wygląd skóry?

Starzenie się skóry to nie tylko kwestia wieku, ale również zanieczyszczeń, promieniowania UV, stresu, diety, naszego trybu życia. Na stan naszej skóry wpływa wiele bodźców, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Istnieje prosta pielęgnacja, łatwa w zastosowaniu, która sprawia, że nasza skóra wygląda świeżo i promiennie.

Czy możemy ochronić naszą skórę przed oznakami starzenia?

Wywiad z Isabelle de Luzan – ekspertką w pielęgnacji anti-aging w Poitiers.

JAKIE SĄ GŁÓWNE PROBLEMY KLIENTÓW, KTÓRZY ODWIEDZAJĄ TWÓJ SALON?

Wielu z nich martwi się o stan swojej skóry oraz oznaki starzenia.

Klienci marzą o jędrnej skórze, która jest gładka, wygląda na młodszą i bardziej promienną. Krótko mówiąc: chcą spowolnić proces starzenia skóry.

Nie wiem, czy dokładnie to mają na myśli przychodząc, ale wychodząc już na pewno.

Mówią mi o tym!

ZABIEG LIFT’EXPERT MARIA GALLAND PARIS WYDAJE SIĘ ODPOWIEDZIĄ NA TE PROBLEMY. CO JEST W NIM TAK INNOWACYJNEGO?

Szybka skuteczność! Po zakończeniu zabiegu efekty na skórze są natychmiastowe. Innowacyjny jest również bardzo kompleksowy system: łączy on ruchy manualne, poprzez stosowanie ukierunkowanych masaży, które zmniejszają oznaki zmęczenia, z zastosowaniem produktów zawierających szczególnie skuteczne składniki aktywne.

W rzeczywistości nie jest to zwykła pielęgnacja: razem z kremami, klientowi oferuje się pełną opiekę. Celem tego podejścia jest umożliwienie im relaksu z dala od chaosu świata zewnętrznego, uwydatnienia ich indywidualnego piękna, a także wsparcia długoterminowego.

CO OZNACZA „WSPARCIE DŁUGOTERMINOWE”?

Doradzanie klientom w zakresie szeregu produktów, z których będą korzystać przez dłuższy okres czasu. Trzyczęściowa pielęgnacja serii LIFT’EXPERT od Marii Galland Paris (serum, krem i wrinkle smoother) przedłuża działanie zabiegu w salonie, a tym samym przyjemność! Te specjalistyczne i ukierunkowane zabiegi koncentrują się na wygładzeniu zmarszczek, ujędrnieniu skóry, poprawie napięcia i wyrównaniu cery. Ponadto klienci uczą się prawidłowego sposobu stosowania produktów. W pewien sposób rutyna rozpoczyna się w salonie i trwa w domu.

OPRÓCZ NAUKI DOBRYCH NAWYKÓW ZWIĄZANYCH ZE STOSOWANIEM PRODUKTÓW MARIA GALLAND PARIS UCZYSZ KLIENTÓW TAKŻE WYKONYWANIA JOGI TWARZY. DLACZEGO?

Jest to częścią innowacyjnej rutyny stworzonej przez Marię Galland Paris.

Joga twarzy pomaga przedłużyć i zintensyfikować działanie zabiegów, a także zachęcić klientów do poświęcenia czasu dla siebie.

Ćwiczenia i relaks pomagają ożywić cerę.

W połączeniu z fachowymi zabiegami i dobrą dietą działa cuda!

DOBRA DIETA… CZYLI STAN NASZEJ SKÓRY CZĘSTO ZALEŻY OD TEGO, CO JEMY?

Tak, odżywianie odgrywa kluczową rolę w jakości naskórka.

Zdrowa, zróżnicowana i zbilansowana dieta spowalnia starzenie się skóry.

W szczególności dużo mówimy o cukrze, który w nadmiarze przyspiesza degradację elastyny i kolagenu: dwa białka, które pomagają utrzymać gładkość i jędrność skóry.

CZY MAKIJAŻ MOŻE BYĆ TYMCZASOWYM ROZWIĄZANIEM, ABY DELIKATNIE I SUBTELNIE ZLIFTINGOWAĆ OWAL TWARZY?

Klienci nie zawsze są tego świadomi, ale istnieją różne techniki makijażu, które pasują do wyglądu ich skóry, wieku i pożądanego efektu:

Dotyczy to zarówno produktów, jak i ich ilości, kolorów i aplikacji…

Możemy podać im wskazówki, aby poprawić owal twarzy w mgnieniu oka!

CZY WSZYSTKIE PORADY SĄ DOBRZE PRZYJMOWANE PRZEZ KLIENTÓW I CZY PROSZĄ O ZALECENIA TEGO RODZAJU?

Tak, chętnie słuchają, ponieważ jesteśmy ekspertami od skóry i wiedzą, że mogą nam zaufać. Maria Galland Paris jest innowacyjna pod względem wszechstronnego podejścia: profesjonalnej pielęgnacji, szeregu produktów i odpowiednich porad.

Oprócz skutecznych produktów marka zapewnia również konkretne rozwiązania w zakresie poprawy jakości życia, a my rozpowszechniamy przesłanie, które jest dla nas ważne jako profesjonalistów: dziel się swoją wiedzą z klientami, aby pomóc im poczuć się pięknie i spełnić się.

Myślę, że to wspaniałe przesłanie.