Historia Marki Maria Galland Paris

Maria Galland Paris jest profesjonalną marką produktów do pielęgnacji skóry fascynującej historii.

„Normalna skóra nie istnieje… to krajobraz, mozaika potrzeb. Każda skóra jest unikalna.” Maria Galland

„Skóra to mozaika bardzo różnych potrzeb, które muszą być traktowane z indywidualną troską.” Maria Galland

„Mamy prawdziwe złoto w palcach. Dłoń koncentruje całą inteligencję, wrażliwość i delikatność osoby wykonującej zabieg.” Maria Galland

historia Maria Galland

Marka Maria Galland została zainspirowana i zapoczątkowana przez Paryską tancerkę i kosmetyczkę.

W latach sześćdziesiątych w tętniącym życiem sercu światowej stolicy piękna i awangardowej kreatywności – Paryżu – młoda kobieta podjęła decyzję, która zmieniła jej życie i ostatecznie zmieniła życie innych ludzi.

Madame Maria Galland jako tancerka była głęboko przekonana, że każda kobieta ma własną, unikalną energię, dzięki której zachowuje piękno i promienny blask.

W związku z tym stało się jej marzeniem i jej misją, aby odkryć energię piękna poprzez nową generację specjalistycznych kosmetyków do pielęgnacji skóry.

POCZĄTKI REWOLUCJI W PIELĘGNACJI SKÓRY

W 1962 roku Madame Maria Galland opracowała sposób pielęgnacji tak wyjątkowy, jak sama skóra. Połączyła ona najnowocześniejsze badania dermatologiczne z doskonałym rzemiosłem kosmetycznym. Dzisiaj, po ponad 50 latach, ta unikalna metoda wyznacza standardy pielęgnacji twarzy na całym świecie.

Bezpośrednio zainspirowana swoim doświadczeniem w tańcu, Madame Maria Galland, była świadoma siły dotyku i energii. Wykorzystała to do stworzenia własnej, skutecznej techniki modelowania, opartej na choreografii gestów manualnych, obecnie praktykowanych przez wysokiej klasy kosmetyczki.

Ta wyjątkowa technika w połączeniu z precyzją Diagnozy Pielęgnacji Skóry, naszymi starannie dobranymi składnikami aktywnymi i naszymi najlepszymi sensorycznymi teksturami, oferuje to, co najlepsze w nauce i przyrodzie.

Skuteczność tej metody zwiększają spersonalizowane rekomendacje, dostosowane do codziennego stylu życia, odżywiania i rutyny fitness, aby zapewnić pełną, globalną harmonię.

SKÓRA - „MOZAIKA WYJĄTKOWO RÓŻNORODNYCH POTRZEB”

W swojej paryskiej rezydencji, ta utalentowana kobieta otworzyła „usługi doradztwa w sprawach urody”, gdzie oferowała spersonalizowane – „szyte na miarę” rytuały, które ukierunkowane były na indywidualne potrzeby, każdego obszaru skóry.

Reakcja była bardzo pozytywna i szybko zyskała uznanie. Wkrótce Madame Maria Galland założyła swoje pierwsze laboratorium badawcze i zakład produkcyjny na przedmieściach Paryża. Swój pierwszy salon kosmetyczny otworzyła na alei Rue Chateaubriand, oferując produkty i zabiegi produkowane pod własnym nazwiskiem.

HISTORIA W PIGŁUCE

Zabieramy Cię w piękną podróż przez świat Marii Galland Paris, wyróżniając kluczowe lata z ostatnich pięciu dekad, prezentując kluczowe produkty i premiery linii.

1962: 5 REJUVENATING CREAM – światowej sławy, intensywnie regenerujący krem na noc.

1963: MODELUJĄCA METODA MOZAIKI – kultowa zabieg anti-aging remodelujący kontury twarzy.

1969: 2 CREAMY SOFT MASK – kremowa maseczka głęboko oczyszczająca na bazie naturalnej glinki zapewniająca równomierną promienną cerę.

1991: COCOON TREATMENT – rewitalizujący i kojący zabieg otaczający twarz jak kokon.

2011: MILLE – Najwyższej klasy luksusowa pielęgnacja skóry, zapewniająca wyjątkowe działanie anti-aging.

2014: ESENCJE – doskonale skoncentrowane, pełne składników aktywnych esencje dedykowane poszczególnym potrzebom skóry.

2015: SOIN DERMATOLOGIQUE – zaawansowana linia dermatologiczna do pielęgnacji skór wymagających szczególnej pielęgnacji.

2016: ACTIV’AGE – linia pielęgnująca piękno skóry dojrzałej.

2017: LUMIN’ÉCLAT – linia dodająca blasku do pielęgnacji skóry z pierwszymi oznakami starzenia.

2019: ULTIM’BOOST – pielęgnacja skoncentrowana na potrzebach skóry wynikających ze stylu życia.

Wszystkie wymienione osiągnięcia doprowadziły do prawdziwie holistycznego i zindywidualizowanego podejścia do profesjonalnej pielęgnacji skóry.

Zajmując się nawet subtelnymi oznakami starzenia się, Maria Galland Paris dba o potrzeby dotyczące pielęgnacji skóry każdego klienta na najbardziej indywidualnym poziomie – ujawniając piękno w każdej osobie.

Efekty są widoczne natychmiast, dzięki wiedzy, innowacyjnym technikom ręcznego modelowania i skutecznym produktom. Skóra jest zrewitalizowana i zregenerowana, wygląda na naturalnie uniesioną i jędrniejszą, pełną energii. Ta nowa generacja kosmetyków do pielęgnacji skóry jest dostępna tylko w wysokiej klasy salonach kosmetycznych i spa.

Rezultaty są niesamowite!

MARIA GALLAND PARIS OBECNIE

Ponad 10 000 salonów kosmetycznych i spa w ponad 50 krajach korzysta z profesjonalnych produktów i zabiegów pielęgnacyjnych Maria Galland Paris.

Jest to sukces, który opiera się na wieloletniej tradycji i jest utrzymywany dzięki silnemu duchowi innowacji firmy. Dzięki temu jest jedną z najnowocześniejszych firm w branży kosmetycznej.

Klienci cieszą się holistycznym podejściem, dzięki uprzejmym, specjalistycznym zabiegom, produktom premium z aktywnymi składnikami i indywidualnym wskazówkom dotyczącym stylu życia.

Ta unikalna formuła zapewnia imponujące rezultaty, odsłaniając indywidualną energię piękna każdej kobiety.

Zabiegi Maria Galland Paris są dostępne jedynie dla profesjonalistów, ponieważ tylko wykwalifikowane kosmetyczki w wiodących instytutach mogą stosować, prezentować i sprzedawać produkty marki.

Oprócz zabiegów na twarz i ciało Maria Galland Paris oferuje ogromną różnorodność linii,
w tym kosmetyki słoneczne i kolorowe, które zaspokoją każdą potrzebę.