Filozofia piękna

Maria Galland Paris wyznacza nowe standardy piękna każdego dnia już od ponad 50 lat.

Instytut Maria Galland Paris został założony przez niezwykłą kobietę ponad 50 lat temu.

Jej duch wciąż wpływa na markę – a sama Madame Maria Galland nadal inspiruje kobiety na skalę globalną. Dzięki wyjątkowemu zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry,
Madame Maria Galland została pionierem holistycznego podejścia do piękna.

Dzięki swojej pasji do baletu, Madame Maria Galland zrozumiała, że piękno wywodzi się z energii. Jej silne przekonanie, że każda kobieta ma swoją unikalną energię, która sprawia, że jest promienna i piękna, doprowadziło ją do chęci odkrycia tego piękna.

Jej największe marzenie się spełniło: unikalna metoda ujawnia energię piękna każdej kobiety, w każdym wieku.

filozofia Maria Galland

MOZAIKA POTRZEB

Niepowtarzalna

Wymagająca

Drogocenna

Taka jest nasza skóra.

Jest „mozaiką najbardziej różnorodnych potrzeb”.

Dlatego „grande dame” Maria Galland wierzyła, że każdą naszą osobistą charyzmę i piękno można zachować tylko z wysoką, „szytą na miarę” starannością.

Od samego początku, Maria Galland Paris koncentrowała się na połączeniu trzech komplementarnych aspektów, które są filarami doskonałej pielęgnacji skóry: wysoce skuteczna pielęgnacja, innowacyjne formuły, które oferują najlepsze rezultaty oraz indywidualne zalecenia dotyczące stylu życia.

Całościowo zapewniają wysoce skuteczne wrażenia sensoryczne z natychmiastowymi i niezrównanymi wynikami.
Najwyższa jakość, kosmetyczne innowacje i wysoce efektywne, zindywidualizowane zabiegi, zgodne z potrzebami skóry i samopoczuciem klienta wykonywane przez wykwalifikowane i delikatne dłonie ambasadorek są tym co nadaje tej marce klasę premium.

Wszystkie te cechy określają filozofię Marii Gallanda Paris i są kontynuowane od ponad 50 lat.

EKSKLUZYWNE METODY STWORZONE PRZEZ NASZYCH EKSPERTÓW

Podstawą zabiegów Marii Galland Paris jest ekskluzywna MODELUJĄCA METODA MOZAIKI oraz ekspertki Maria Galland Paris. Relaksujące i delikatne gesty dłoni są niezbędne, aby zapewnić jak najlepsze odczucia podczas rewolucyjnych zabiegów Marii Galland Paris.

WYJĄTKOWE TECHNIKI MODELOWANIA

Dzięki technikom modelowania opartym na najnowocześniejszych gestach manualnych, profesjonalne dłonie doświadczonych kosmetyczek stymulują aktywność skóry i działają silnie liftingująco.

Rezultaty są niesamowite.

PROFESJONALNE PRODUKTY- IMPONUJĄCE EFEKTY

Najskuteczniejsze, specjalnie wyselekcjonowane składniki aktywne z naszej oferty profesjonalnych produktów są formułowane w celu uzyskania natychmiastowo widocznych efektów.

Produkty stosowane podczas zabiegów starannie uzupełniono produktami do domowej pielęgnacji skóry.

WYSOKO SPERSONALIZOWANE ZABIEGI

Ekspert Maria Galland rozpoczyna każdy zabieg od dokładnej analizy indywidualnych potrzeb skóry. Następnie zaleca zabiegi dostosowane do tych potrzeb, a także idealne produkty do codziennej pielęgnacji domowej. Oprócz tego klient może liczyć na dostosowany szereg wskazówek zgodny z jego stylem życia.

BADANIA I INNOWACJE DLA IDEALNEJ HARMONII

Zabiegi są tworzone w najnowocześniejszych laboratoriach badawczych Maria Galland Paris, które nieustannie poszukują cennych składników aktywnych do pielęgnacji skóry, wydajnych technologii i rewolucyjnych receptur. Są one uzupełniane przez wybitne techniki modelowania w celu uzyskania najlepszych możliwych efektów przeciwstarzeniowych.

Ściśle współpracując z międzynarodowymi ekspertami od urody i stylu życia, Maria Galland Paris dotrzymuje kroku czasom i wyznacza najnowsze trendy.

Dzięki temu możemy zaoferować każdemu klientowi indywidualnie dopasowaną gamę innowacyjnych produktów i wskazówek dotyczących stylu życia, przynoszących korzyści.

Maria Galland Paris nieustannie wyznacza nowe standardy profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Nasza filozofia ma za zadanie wprowadzenie ciała i umysłu w idealną harmonię, odsłaniając energię osobistego piękna każdej osoby.

PIĘKNO MÓWI WIELOMA JĘZYKAMI

W całej Europie Maria Galland Paris posiada 4500 handlowców, w tym 2000 znajduje się w samych Niemczech.

Maria Galland Paris jest jedną z wiodących profesjonalnych marek produktów do pielęgnacji skóry.
Ponad 10 000 salonów kosmetycznych i spa w ponad 50 krajach na całym świecie z powodzeniem współpracuje z produktami i wykonuje zabiegi Maria Galland Paris.

Założona jako pierwsza w sercu paryskiej awangardowej dzielnicy Marais, nadal inspiruje się innowacyjnymi produktami, holistycznymi zabiegami i rekomendacjami stylu życia.

Inne lokalizacje znajdują się we Włoszech, Hiszpanii, krajach Beneluksu, Austrii i Szwajcarii.